Víceúčelové sportovní hřiště

Za Humny

Letní areál Vršovka prošel v letech 2019/2020 rozsáhlou vnitřní rekonstrukcí. Těšit se můžete na nové sociální zařízení a bar. Vznikla místnost pro personál a skladovací prostory. Venkovní prostory zůstávají stejné – dětské hřiště, nohejbalové hřiště, beach volejbalové hřiště a hřiště na fotbal.

 

Otevírací doba v červenci a srpnu:

Pondělí – zavřeno

Úterý – 16 - 21 hodin

Středa – 16 – 21 hodin

Čtvrtek 16 – 21 hodin

Pátek – 16 – 23 hodin

Sobota – 10 – 23 hodin

Neděle – 10 – 21 hodin

 

Nový styl a hlavně život, našemu hřišti, vdechla agentura DoDna párty, která se zabývá cateringem pro jakékoliv účely (svatby, narozeninové oslavy, firemní večírky ...). Můžete si u ni zapůjčit party stany, stoly, židle prostě veškeré vybavení pro vaši akci. Dále jejich práci můžete vidět i v baru DoSklepa v Novém Městě nad Metují, kde vás též moc rádi uvidí. A asi jedna z největších vizitek je FOOD ART FESTIVAL v prostorách novoměstského zámku, který agentura pořádá.

 

S novým provozovatel přichází i nový název areálu - Za Humny - jsme přesvědčení, že už jen takový název se pro toto místo opravdu hodí a je, troufneme si říct, vkusný a chytlavý. 

 

A jaká je naše vize v areálu Za Humny? Rozhodně chceme cílit na rodiny s dětma a hlavně využít sportoviště. Tak že všichni sportovci, ale i nesportovci, jsou u nás vítáni. Od pátku do neděle bude v areálu vždy skákací hrad, aquazorbing, bubble fotbal. A v neposlední řadě na všechny návštěvníky čeká v areálu Karel a Ludva, lama krotká. Zaměřili jsme se i na grilování, které vás čeká každý pátek a sobotu. Soboty budou vyhrazené pohodové hudbě od 18 do 23 hodin. Co se bude v areálu dít, můžete sledovat na FB nebo na instagramu - zábavní areál Za Humny.

  

Věříme, že se vám naše práce bude líbit a že se brzy v areálu potkáme.